Yaşam

İddialara Son Veriyoruz: MasterChef Şampiyonu Serhat Doğramacı All Star’a Katılacak mı?

MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı, yeteneğiyle uzun süredir adından söz ettiriyor. Şu anda All Star versiyonuyla ekranlarda olan MasterChef’e Doğramacı’nın yeniden katılıp katılmayacağı henüz belli değilken, bir görselle konuya açıklık getirdi.

MasterChef 2020 finalini izlerken hepimizin ayağa kalktığı bir bölüm oldu. Çünkü yarışın son maçı Barbaros Yoloğlu ile Serhat Doğramacı arasında oynandı.

Her iki yarışmacının da puanları birbirine inanılmaz yakın olurken, Serhat Doğramacı MasterChef 2020’nin az farkla şampiyonu oldu.

Uzun süredir şampiyonluğu konuşulan Doğramacı, sonrasında kendini işine verirken, bu sezon All Star versiyonuyla ekrana gelen MasterChef’te yer alıp almayacağı merak konusu oldu.

MasterChef’te her sezon birincilik dahil yüksek sıralamalara ulaşan yarışmacıların All Star olmak için yarışacağı yeni sezon 10. haftasını geride bırakırken, yarışmaya Serhat Doğramacı’nın mı dahil olacağı henüz belli değil. Olumsuz.

Hayranları tarafından MasterChef All Star’da görülmesi istenen Serhat Doğramacı, son olarak iddialara son verecek bir videoyla açıklama yaptı.

“MasterChef All Star’a katılmıyorum. Bunu neden açıklamak zorunda kaldığımı anlamıyorum ama 1-2 sayfa paylaştığımda bir karışıklık yaşandığını düşünüyorum.”

“Yolum uzun. MasterChef çok güzel bir program, bana çok şey kattı. Beni tanımanıza yardımcı oldu. Ama hiçbir zaman aynı şeyi iki kere tekrar etme isteği duymadım.”

“Yarışmanın ikinci haftasında yapımcımıza da bu yarışmayı kazandığımı ve ardından All Star’a katılmak istemediğimi söyledim. Tabii o da güldü ve ‘Bir kez kazanın, sonra bakarız’ dedi. ‘ dedi.

“Ama kararım hiç değişmedi arkadaşlar. All Star’a katılmayacağım. Tüm yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Şeflere de başarılar diliyorum.”

Serhat Doğramacı’nın açıklama görselini buraya bırakıyoruz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu