Haber

Merkezefendi’de 19 Mayıs coşkusu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayrama özel düzenlenen fener alayı ve Melek Mosso konserine Denizli halkı yoğun ilgi gösterdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bayramlarımızı her zaman olduğu gibi Merkezefendi’mize yakışır şekilde kutluyoruz” dedi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı her yıl olduğu gibi Merkezefendi’de büyük bir coşkuyla kutlandı. İlk olarak binlerce vatandaşın katılımıyla fener alayı yürüyüşü gerçekleştirildi. Merkezefendi Kültür Merkezi önünde başlayan yürüyüşte vatandaşlar ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle marşlar söyledi. Yürüyüş, Merkezefendi Kültür Merkezi’nin konser alanında son buldu.

Konser salonunu dolduran Merkezefendi ve Denizli halkı, Melek Mosso’nun sahneye çıkışıyla büyük coşku yaşadı. Sanatçı, keyifli müzik eşliğinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. İki saat süren konserde Mosso’ya vatandaşlar eşlik etti. Melek Mosso, memleketine gelmenin heyecanını ve mutluluğunu dile getirdi.

“GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve özlemle anan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, gençlerin her zaman yanlarında olduğunu belirtti. Önder Doğan, “Bugün çok anlamlı, çok özel ve çok güzel bir gün. Bayramımızı hep birlikte büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Bilimden, bilimden, akıldan, Allah’ın gösterdiği yoldan bir an olsun ayrılmadık. Büyük Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve asla ayrılmayacağız Büyük emeklerle bağımsızlığını kazanmış bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine taşıyacak olanlar güvendiğimiz, inandığımız ve her zaman yanında olduğumuz gençlerimizdir. Bayrağımızla, marşımızla, müziğimizle ve tüm heyecanımızla bayram sevincini yaşamaktan mutluluk duyuyoruz.Türkiye Cumhuriyetini Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

habergolpazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu